UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Личаківському парку розпочали ремонт головної алеї та облаштовують велодоріжку


Загалом у Личаківському парку облаштують близько 800 кв. м велодоріжки та близько 1 км основної алеї

У Личаківському парку розпочали ремонтні роботи.  Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Спершу на ділянці парку, обмеженій вулицями Центнарівка та Пасічна, виконали роботи з влаштування водовідведення. Це дало змогу підрядній організації розпочати роботи з ремонту головної алеї парку та влаштування велодоріжки, яка веде від вул. Центнарівка до вул. Пасічної. Загалом у Личаківському парку облаштують близько 800 кв. м велодоріжки та близько 1 км основної алеї.

"В 2018 році було проведено тендер та укладено договір з ТзОВ "Інвестиційна компанія "Укрбудсервіс" на виконання будівельних робіт у Личаківському парку. Відтак у 2018 році розпочали влаштування велосипедної доріжки на схилах парку, передбачених проектом, та обрізку дерев та кущів вздовж головної алеї. Проте під час виконання робіт з влаштування велосипедної доріжки шириною 2,5 м виявили неможливість її влаштування без втручання у схили парку (влаштування насипів та зрізання схилів парку з влаштуванням підпірних стін).

Враховуючи це та затверджену концепцію велоінфраструктури міста, прийняли рішення тимчасово припинити роботи з влаштування велосипедної доріжки до вирішення питання з урахуванням вимог Закону України "Про природно-заповідний фонд України".

Відтак у 2019 році на ділянці парку, обмеженій вул. Центнарівка — вул. Пасічна, виконали роботи з влаштування водовідведення не передбачені проектом. Це дало змогу підрядній організації розпочати роботи з ремонту головної алеї парку та влаштування велодоріжки, яка веде від вул. Центнарівки до вул. Пасічної", — повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook