У Ковелі відірвали голову "Невідомому солдату"

На виїзді з  Ковеля у луцькому напрямку скоїли акт вандалізму над пам'ятником "Невідомому солдату"

На виїзді з Ковеля у луцькому напрямку скоїли акт вандалізму над пам'ятником "Невідомому солдату". Про це повідомляють активісти "Національного Корпусу - Ковель" на сторінці у Фейсбук, передає Depo.Львів. Вандали відірвали голову, а на пам'ятній плиті незграбно намалювали символ - Ідею Nації.

У своїй заяві активісти Нацкорпусу пишуть, що розцінють інцидент як провокацію з метою дискредитації Національного Корпусу та всього націоналістичного руху.

"Офіційно заявляємо, що ні Національний корпус, ні інші структури Азовського руху, ні окремі його активісти не мають відношення до цього випадку.

Ми шануємо та пам'ятаємо усіх українців, які загинули в бійні Другої світової війні. Так, ми виступаємо проти возвеличування радянського режиму, його партійних діячів та військових полководців, на яких лежить вина за масову і безглузду гибель українців та інших народів, але вищезгаданий монумент не має відношення до прославлення радянського режиму чи катів українського народу.

Окремо звертаємо увагу, що Національний корпус буде послідовно боротись за повне завершення декомунізації та дерадянізації, але для цього нам не потрібно діяти ночами, займаючись дрібним шкідництвом", - пишуть у заяві активісти.

З'явилося відео з маршу до 75-річчя дивізії СС "Галичина" у Львові (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #Луцьк