ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Коломойського скаржаться на залякування та погрози на Львівщині

Стрийська міська виборча комісія відмовила в реєстрації двом кандидатам партії
Depo.
11 жовтня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Львівський "УКРОП" заявляє про систематичні спроби залякування наших кандидатів у депутати політичними опонентами та намагання виборчих комісій не допустити до участі у виборах кандидатів від УКРОПу. Про це пише Depo.Львів із посиланням на заяву Львівської обласної регіональної парторганізації.

Так зокрема, вночі у м. Рудки, що на Самбірщині, невідомі особи розбили вікна в офісному приміщенні ТДВ "Рудки-сервіс", керівником якого є депутат Самбірської районної ради, кандидат в депутати до Львівської обласної ради від "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" Іван Пиртик.

"Спершу ми продовжували спокійно працювати, думаючи, що це просто хуліганство, і ситуація ніяким чином не пов'язана з політичним вибором Івана. Проте в ніч на 10 жовтня інцидент повторився, і тепер очевидно, що це систематичні спроби залякування кандидата у депутати від УКРОПу його політичними конкурентами", - йдеться у заяві.

Керівництво Самбірського УКРОПу вже подало відповідні заяви до правоохоронних органів і маємо надію на адекватну реакцію з їх боку.

Стрийська міська виборча комісія відмовила в реєстрації двом кандидатам партії, мотивуючи це помилками в документах. Хоча відповідно до законодавства до 2 жовтня партія мала право виправити ці неточності.

Тим самим комісія усунула від виборчого процесу двох авторитетних представників "Правого сектору", які висувалися від Політичної партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП".

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.