ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві "Піккардійська терція" представить кілька пісенних прем’єр

На концерті прозвучать пісні Богдана Весоловського і Кузьми "Скрябіна"
Depo.
13 жовтня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

Менше трьох тижнів залишається до великого сольного концерту вокальної формації "Піккардійська Терція" у Києві. Зустріч "піккардійців" із київськими меломанами відбудеться у суботу, 31 жовтня, у Жовтневому палаці (МЦКМ). Про це Depo.Львів повідомили організатори концерту.

За останній рік знаменитий львівський акапельний чоловічий гурт "Піккардійська Терція" встиг побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато гастролював Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся "піккардійців" звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії.

Попередній сольний концерт "Терції" у столиці відбувся восени 2014-го. Тоді, зважаючи на великий ажіотаж довкола виступу, учасники формації просто зі сцени пообіцяли своїм київським шанувальникам невдовзі знову приїхати до них. Обіцянки дотрималися – і 31 жовтня везуть у Жовтневий палац нову концертну програму.

На концерті 31 жовтня "піккардійці" порадують меломанів не тільки хітами "Старенький трамвай", "Берег ріки", "Нехай…", а й представлять кілька прем’єр.
"Виконаємо стрілецьку пісню "Коли ви вмирали" на музику Михайла Гайворонського і слова Михайла Кураха", - розповідає художній керівник " Терції" Володимир Якимець.

Він додає, що "цією піснею ми хотіли б віддати шану усім героям, які поклали своє життя за волю, за долю України у різні часи становлення нашої держави".

"Уперше у Києві прозвучить композиція "Подай рученьку" Богдана Весоловського, яка з’явилася у нашому репертуарі лише кілька місяців тому - до 100-річчя цього відомого українського композитора. Згадаємо також нашого колегу і друга Андрія Кузьменка, виконавши його маловідому пісню "Шукав свій дім" ("Зима"). Прозвучить на концерті у Києві і пісня "Запроси мене у сни" Володимира Івасюка, яка увійде у наш наступний альбом. Загалом 31 жовтня у Жовтневому палаці представимо усе різноманіття нашого музичного матеріалу - як у піснях, так і в їхньому виконанні", - повідомив Якимець.

Більше новин про концерти читайте на Depo.Львів.