ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Грабовецькій громаді створюють первинний рівень охорони здоров'я

Депутати на сесії утворили комунальне підприємство і виділили земельну ділянку

Depo.
13 липня 2018 18:15
ФОТО: depo.ua

Керівництво Грабовецької ОТГ напрацювало рішення по забезпеченню громади послугами первинної медичної допомоги, зокрема, за рахунок за коштів субвенції на розвиток охорони здоров'я у сільській місцевості. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Львівський ЦРМС.

Щоб реалізувати цей задум, на сесії Грабовецької сільської ради вже прийняли рішення про утворення комунального підприємства "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Грабовецької сільської ради" і статут підприємства.

Попередньо виділили земельну ділянку для спорудження нового приміщення амбулаторії та підготували усі необхідні документи.

Також погодили умови співфінансування будівництва за кошти з місцевого бюджету.

Загалом, на Львівську область виділили субвенцію на розвиток охорони здоров'я у сільській місцевості у розмірі 302 млн гривень.

Ці кошти скерують на різні напрямки, зокрема і на проекти нового будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості.

Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації визначив перелік об'єктів, що будуть реалізовані у межах цієї субвенції. Пропозиція збудувати амбулаторію у Грабовецькій громаді потрапила до першої черги, тому вже у найближчий час планується розпочати роботи з підготовки будівництва.

Нагадаємо, що амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, де кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube