У Дрогобицькому і Стрийському районах вилучили боєприпаси
Протягом доби піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 6 артилерійських снарядів часів II Світової Війни
- Львів
-
27 вересня 2020 09:01

26 вересня о 10:20 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області. Даний боєприпас був виявлений в с. Попелі Дрогобицького району під час проведення земляних робіт.
Цього ж дня о 12:42 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 3 одиниці 122 мм артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни, які були виявлені поблизу с. Суховоля Сокальського району в лісі під час збирання грибів.
Також 26 вересня в с. Ланівка Стрийського району під час планового розмінування території виявлено 2 одиниці 75 мм артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни. Піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до службу порятунку"101".
Категорично забороняється:
- брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
- переносити або перекатувати з місця на місце;
- кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
- збирати та здавати їх як металобрухт.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 16:44Нічна атака на Львівщину була наймасштабнішою за час великої війни
- 15:09Львів та область атакували 78 дронів та 12 ракет рф, - ОВА
- 10:59 Пʼятигодинний терор: На Львівщині четверо загиблих та 6 постраждалих
- 09:05Атака на Львів: горить індустріальний парк Sparrow
- 08:18Тривога у Львові: Ворог нещадно лупить дронами та ракетами
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 22:41На Львівщині зіткнулися вантажівка та міжміська маршрутка: багато травмованих
- 12:19На місці вбивства Андрія Парубія у Львові встановлять меморіальну дошку
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт