У Дрогобицькому районі побудують актовий зал
Місцеві мешканці попрацюють кілька днів, щоб заробити на цеглу
У с. Довге Дрогобицького району хочуть побудувати при навчально-виховному комплексі актовий зал за спонсорські кошти і з допомогою фінансування в рамках обласної програми мікропроектів. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "ЗІК".
Оскільки мікропроекти передбачені для реконструкцій і ремонтів, депутат Задорожний порадив місцевій громаді порадив діяти таким чином. Наявні спонсорські кошти використати для закладання фундаменту.
"Цеглу для зведення стін можна буде заробити, – каже Задорожний. – У сусідньому селі Солонсько цегельний завод на сьогодні має гостру потребу в робітниках, то батьки дітей, небайдужі мешканці села могли б відпрацювати по кілька днів на підприємстві і, як винагоду, отримати 5-7 тис. штук цегли для будівництва, – каже М.Задорожний. – Решту коштів на завершення об'єкту можна буде отримати в рамках мікропроектів 2018 року, який я обіцяю вам допомогти скласти і захистити".
Місцеві пообіцяли нею скористатися.
Нагадаємо, у Дрогобицькому районі активно ремонтують дорогу до Східниці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів