ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дрогобицькому районі хочуть утворити 9 ОТГ

Депутати провели позачергову сесію

Depo.
14 березня 2018 17:49
ФОТО: depo.ua

У Дрогобичі відбулося пленарне засідання позачергової сесії районної ради, присвячене адмінреформі. В сесійній залі також були присутні сільські, селищні голови, депутати обласної ради Ольга Грицик та Михайло Задорожний. Про це повідомила прес-служба Дрогобицької РДА, інформує Depo.Львів.

Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад доповіли про останні напрацювання у районі щодо формування перспективного плану фінансово спроможних об'єднаних територіальних громад. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернувся до районних депутатів, до інших учасників дискусії із застереженням бути максимально обережними і виваженими, адже від їхнього рішення залежатиме подальша доля кожного села і багатотисячної громади району, загалом.

"Як і очікувалося, обговорення було емоційним та бурхливим, воно засвідчило, що дотепер ні сільські голови, ні депутати, які представляють територіальні громади району, не мають єдиної чіткої позиції щодо майбутнього адміністративно-територіального устрою Дрогобиччини. Єдине, що єднає більшість — небажання приєднувати села до міст обласного значення. Залишилися на своїх позиціях і ті голови, які проти будь-яких варіантів об'єднань", - йдеться у повідомленні.

Пропозиції підтримати попередні рішення районної ради щодо перспективного плану шести та восьми ОТГ не набрали достатньої кількості голосів. Не знайшла підтримки й ідея щодо створення на Дрогобиччині трьох міських та двох сільських ОТГ. Врешті, вирішено пропонувати для затвердження обласною радою перспективного плану формування 9-ти ОТГ: трьох міських та Східницької, Підбузької, Меденицької, Гаївської, Рихтицької та Лішнянської.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube