ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У чотирьох районах Львівщини запрацює "нова поліція"

Поліцаям обіцяють додаткове фінансування
Depo.
7 серпня 2015 12:51
ФОТО: depo.ua

7 серпня у Львові відбулась презентація чергового етапу експерименту з впровадження нових форм і методів у роботі міліції. Про це повідомляє кореспондент Depo.Львів.

Зазначимо, що на Львівщині триває експеримент із впровадженням нових форм та методів роботи у Самбірському райвідділі міліції, куди не так давно приїжджав міністр МВС України Арсен Аваков.

Спільний експеримент у цьому райвідділі вирішили продовжити.

Після того, як перші здобутки експерименту були визнані успішними, МВС розпорядилось поширити експеримент із впровадження нових форм і методів роботи у Старосамбірському, Турківському, Жовківському та Мостиському районах з визначенням Самбірського міськвідділу базовим органом.

У зазначених районах будуть створені нові групи швидкого реагування за прикладом роботи міліції у Самборі. У МВС обіцяють, що вони будуть забезпечені необхідною кількістю автотранспорту, пиливо-мастильними матеріалами та додатковим фінансуванням. Поширений експеримент триватиме до 30 вересня 2015 року.

Додамо, що спільний експеримент у Самборі, який розпочався у червні, значно покращив час реагування правоохоронців міста на повідомлення громадян. Групи швидкого реагування прибувають на місце події, кажуть у МВС, за 4,5 хвилини.

Більше новин про реформу міліції читайте на Depo.Львів