У Белзі фінішував дитячий веломарафон

Учасники відвідали Освенцім

У неділю, 30 серпня, на Львівщині завершився дитячий веломарафон "Діти за мир та євроінтеграцію України" (Україна-Польща). Юні велосипедисти фінішували у місті Белз і приєдналися до відзначення Європейських днів добросусідства. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Подорож з українського містечка Соснівка до польського містечка Освенцім 10 велосипедистів (вісім дітей і двоє дорослих) розпочали ще 7 серпня.

За 24 дні діти подолали 1245 км на двоколісних. В Освенцімі діти відвідали всесвітньо відомий музей "Аушвіц-Біркенау", який є символом війни, а у м. Затор - найбільше у Польщі дитяче розважальне містечко - символ миру і щасливого дитинства.

Як розповів керівник проекту, Президент БФ "Еко-милосердя" Павло Савчук, найцікавішими етапами веломарафону були Сянок, Ясло, Новий Сонч, Рабка Здруй, Затор, Освенцім, Велічка, Неполоміце, Щуцін, Люблін.

"В Освенцімі діти відвідали музей "Аушвіц-Біркенау", де знищили майже півтора мільйона невинних людей у роки Другої світової війни, а в Заторі учасники марафону взяли участь в святі землеробів. На маршруті діти познайомилися з багатьма іншими пам'ятками історії та культури. Але найбільш дітям, мабуть, запам'ятається день проведений у розважальному містечку "Енерджіландія", що в м. Затор", - розповів Павло Савчук.

Метою заходу була не лише пропаганда здорового способу життя, але й привернення увагу української та європейської громадськості до процесу європейської інтеграції України та необхідності миру для Європи.

Більше новин про євроінтеграцію читайте на Depo.Львів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #діти