ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК розпустила ТВК на Львівщині

Представників партії "Конкретних справ" таки зареєструють кандидатами у депутати
Depo.
10 жовтня 2015 22:58
ФОТО: depo.ua

У зв’язку із грубим порушенням чинного законодавства ЦВК достроково припинила повноваження Новороздільської міської виборчої комісії Львівської області, яка не виконала судові рішення щодо реєстрації представників партії "Конкретних справ" кандидатами у депутати міської ради. Про це пише Depo.Львів із посиланням на постанову ЦВК.

Комісія зобов’язала Новороздільську міську виборчу комісію після сформування її нового складу на виконання рішення суду до 13 жовтня 2015 року включно вирішити питання щодо реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, висунутих Новороздільською міською організацією політичної партії "Конкретних справ".

Разом з тим, враховуючи інформацію, яка містилася у зверненні, про втручання у роботу Новороздільської міської виборчої комісії невідомих осіб, ЦВК вирішила звернутися до Міністерства внутрішніх справ України та передати йому копію звернення.

Центральна виборча комісія зазначає, що прийняття Новороздільською міською виборчою комісією рішення, визнаного протиправним та скасованого судом, та допущення бездіяльності, яка полягає в неприйнятті нею відповідного рішення на виконання постанови Львівського окружного адміністративного суду від 4 жовтня 2015 року в справі № 813/5670/15.

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.