ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Центр розвитку туризму оголошує фотоконкурс "Львів твоїми очима"

Переможців оголосять 10 січня 2016 року
Depo.
2 листопада 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

З 1 листопада 2015 року ЛКНП "Центр розвитку туризму м. Львова" проводить міжнародний конкурс фотографій "Львів твоїми очима". Конкурс є відкритим для усіх мешканців України та міжнародних гостей, яким виповнилось 18 років. Фотоконкурс надає можливість мешканцям та туристам Львова привідкрити красу Львова їхніми очима для інших відвідувачів та мешканців Львова, а також дасть змогу розповісти про Львів як новий туристичний напрям. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Фотоконкурс надає змогу розширити фотоархів ЛКНП "Центру розвитку туризму м. Львова", фотографії якого використовуються для розміщення у щорічних публікаціях та друкованих виданнях. Проведення фотоконкурсу також дає змогу оновити базу даних фотографій, які будуть використані у друкованих рекламних матеріалах про Львів. Це чудово, коли фотографії робляться тими, хто закоханий у Львів.

Конкурсні роботи приймають з 1 по 30 листопада 2015 року. Кожна фотографія має бути відповідною до однієї із запропонованих рубрик: гастрономія, віра та духовність, історія та архітектура, мистецтво та творчість, фестивалі та традиції, спорт та рекреація.

Онлайн-голосування буде тривати з 1 грудня до 31 грудня 2015 року. Усі, хто буде голосувати за кращі роботи, також мають змогу отримати призи. Усі призи надають львівські туристичні компанії.

Переможців буде оголошено 10 січня 2016 року.

Більше новин про конкурси у Львові читайте на Depo.Львів.