ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Центр Львова закривають для руху транспорту

Львів'ян очікує транспортний колапс
Depo.
8 серпня 2015 08:32
ФОТО: depo.ua
Центр Львова закривають для руху транспорту
Центр Львова закривають для руху транспорту

8 серпня у Львові стартують роботи з реконструкції проспекту Свободи - на ділянці від вулиці Академіка Гнатюка до вулиці Вороного. Непроїзним для транспорту центр Львова буде орієнтовно до 1 жовтня. Про це Depo.Львів повідомили у прес-центрі Львівської міської ради.

Реконструкція передбачатиме відновлення дорожнього покриття в бруківці, облаштування в'їздів з мозаїчного каменю, ремонт тротуарів із влаштуванням гранітної плитки, влаштування на півкуль, у кількості 247шт., велодоріжок, протяжністю у 444 кв м та дренажу. 

Також тут планують перевлаштувати оглядовий колодязь та влаштувати "глухі" колодязі на існуючому колекторі, перевлаштувати каналізаційні випуски будинків із влаштуванням проміжних колодязів перед підключенням.

Окрім того, обіцяють провести заміну всіх дощоприймальних колодязів із гідрозатворами і декоративних опор зовнішнього освітлення, встановлено делінізатор та здійснено незначне пониження поздовжнього профілю на перехресті з вул. Коперніка.

У зв'язку з ремонтними роботами на просп. Свободи змінюється схема руху ряду міських автобусних маршрутів:

- маршрути 1А, 3А, 4А, 5А, 47А, 53 будуть рухатись по вул. Підвальній в обох напрямках;

- маршрути 24, 45 та 48 замість вул. П.Дорошенка будуть курсувати по вул. Коперника.

Найближчим часом також планують провести реконструкцію вул. Сихівської та просп. Червоної Калини, а також розпочати ремонтні роботи на вул. Мечникова і прокладання велодоріжок у мікрорайоні Рясне-1 та на пр. Чорновола.

Більше новин про ремонти доріг у Львові читайте на Depo.Львів