UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Триває погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям Львівщини


У цілому, станом на 5 лютого, за рахунок отриманих коштів вдалося виплатити приблизно 135 млн грн, що значно зменшило заборгованість із заробітної плати перед працівниками ДП "Львіввугілля" за 2019 рік

Триває погашення заборгованості із зароб…

Завдяки спільним зусиллям керівництва облдержадміністрації, голів профспілкових організацій шахт ДП "Львіввугілля" та центральних органів влади, вдалося розпочати погашення заборгованості із заробітної плати гірникам. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Відтак, з 22 січня на рахунки ДП "Львіввугілля" почали щоденно надходити кошти за відвантажену раніше вугільну продукцію, які скеровувались на погашення виплати лікарняних та інших компенсаційних виплат з серпня по жовтень та часткову оплату праці за листопад 2019 року.

Окрім того, 4 лютого в ДП "Львіввугілля" надійшли кошти за бюджетною програмою "Реструктуризація вугільної галузі", з яких було частково сплачено (34%) заробітної плати за грудень 2019 року. У цілому, станом на 5 лютого, за рахунок отриманих коштів вдалося виплатити приблизно 135 млн грн, що значно зменшило заборгованість із заробітної плати перед працівниками ДП "Львіввугілля" за 2019 рік.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"