ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Табір "Легіон" за час існування пройшло близько тисячі хлопців

Сотня пластунів навчається військової справи на пластовому таборі "Легіон"
Depo.
12 серпня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Львів у Львівській міській раді, з 10 по 14 серпня сотня хлопців зі Львова, Івано-Франківська, Черкас, Кіровограда, Рівного стали учасниками пластового військово-патріотичного табору "Легіон". Цього року табір відбувається на аеродромі Цунів та на базі роти спецпризначення "Гарпун". 

Особливість цьогорічної програми - це військова практика: стрільби із аналогів зброї, яку зараз застосовують у зоні АТО, аеророзвідка та мінно-саперна справа. Саме тому для участі у таборі відібрали лише хлопців, які досягли 16-річного віку.

Щороку програма "Легіону" вдосконалюється. Пластунів на таборі навчатимуть інструктори з бойовим досвідом та волонтери, які активно допомагають бійцям. Пластуни вивчатимуть тактику ведення бою в місті, тактику партизанських загонів, маскування, снайперство, військову топографію, аеророзвідку та саперну справу. Будуватимуть фортифікаційні споруди та навчатимуться їх оборони.

Окрім військової практики, хлопці долатимуть смуги перешкод, натяжні переправи, змагатимуться у силових видах спорту. Хлопці ночуватимуть під натяжними тентами, без наметів, вправлятимуться в стрільбі у страйкболі та пейнтболі.

Цьогоріч табір присвячений пам'яті пластунів, які були учасниками всеукраїнського табору "Легіон" минулих років та, на жаль, загинули, захищаючи Україну від окупанта. Це Віктор Гурняк (Гарт) - загинув в жовтні 2014-го року, вивозячи поранених з 32 блокпосту;Євген Подолянчук (Скаут) - загинув в серпні 2014-го року при обороні Донецького аеропорту; Микола Гордійчук(Гризун) - загинув в липні 2015-го року при виконанні бойового завдання поблизу Авдіївки.

За 18 років через табір пройшло близько тисячі хлопців.

Більше про львівських пластунів читайте на Depo.Львів