ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Святий Миколай подарує гроші львівським дітям

Майже тисяча львівських дітей отримає грошову допомогу з нагоди Дня святого Миколая

Depo.
7 грудня 2018 14:18
ФОТО: depo.ua

У Львові майже тисяча дітей отримає грошову допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській мсіькраді. Це і діти учасників АТО /ООС, і вихованці дитячих будинків сімейного типу, і діти-сироти, і дівчатка та хлопчики, які перебувають під опікою; і діти, батьки яких мають інвалідність з дитинства. На ці виплати у міському бюджеті передбачено близько 2,3 млн грн.

"Цього року на грошову допомогу до Дня святого Миколая ми передбачили не тільки рекордну суму, а й розширили категорію дітей учасників АТО, які отримають, якщо можна так сказати, "фінансовий дарунок" з нагоди улюбленого усіма свята", — каже директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Зокрема, з її слів, вперше отримають допомогу діти бійців-добровольців, які захищали Східні кордони України, а також діти внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО. Таких у Львові мешкає 63 дитини: вони усі отримають по 2 тис. грн. допомоги.

Окрім того, кошти передбачено і на виплату допомоги дітям з інвалідністю, батьки яких є учасниками АТО, а також дітям, батьки яких отримали інвалідність під час своєї участі в антитерористичній операції. У Львові живе 252 такі дитини, і отримають вони по 3 та 2 тис. грн. відповідно.

"Традиційно допомогу від міста отримають діти, пасинки, падчерки, усиновлені (віком до 23 років) осіб, які загинули, пропали безвісти або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО. На жаль, своїх найрідніших у Львові втратили 103 дитини. Вони отримають виплату у розмірі 10 тисяч гривень", — додала Галина Слічна.

Зауважимо, що по 1 тис. грн. допомоги нададуть й дітям-сиротам та дітям, які перебувають під опікою та піклуванням, виховуються в дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім'ях. У Львові зареєстровано 395 дітей таких категорій. Також по 1 тис. грн. допомоги нададуть 69 дітям до 18 років осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп, а 60 дітей до 18-ти років осіб з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп отримають по 1, 5 тис. грн. допомоги.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube