ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Священики Львівщини агітуватимуть за мобілізацію

Область виконує мобілізаційний план на 50%
Depo.
9 серпня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua
Священики Львівщини агітуватимуть за мобілізацію
Священики Львівщини агітуватимуть за мобілізацію

За виконанням показників шостої хвилі мобілізації Львівщина виглядає не найкраще на фоні інших областей України. Область виконує план приблизно наполовину. Про це повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає Depo.Львів із посиланням на ЗІК.

"Львівщина виконує план мобілізації приблизно наполовину. Ситуація не найкраща. І це дуже прикро", - повідомив Синютка.

Голова Львівської ОДА висловив переконання, що сьогодні можливість оформити контрактну службу у ЗСУ - це вихід з ситуації для тих, проти кого відкрите кримінальне провадження за уникнення від мобілізації та для тих, хто не має роботи і можливості отримувати стабільну заробітну плату.

"Окрім того, кожна людина повинна переосмислити, що сьогодні на Сході є тисячі жителів Львівщини. Вони з честю та гідністю виконали свій обов'язок. Вони не можуть залишити позиції, а в них вдома родини, діти, і їх потрібно замінити", - зазначив Синютка.

Він також повідомив про заходи, які вживаються щодо поліпшення ситуації з мобілізацією до війська.

"Військовий прокурор Західного регіону України поставив різко питання до голів сільських рад. У деяких селах жодна людина не мобілізована на службу у ЗСУ. Окрім того, ми звернемося до священнослужителів. Адже, захист Батьківщини - це є священний обов'язок кожного громадянина України і кожного християнина", - наголосив Синютка.

Більше новин про мобілізацію читайте на Depo.Львів