Суд вирішив знести багатоповерховий будинок у Львові

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення, що зобов’язує ГО «Наше ідеальне місто» за власний рахунок знести самочинно збудований об’єкт на вул. Варшавській, 22

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення, що зобов’язує ГО "Наше ідеальне місто" за власний рахунок знести самочинно збудований об’єкт: багатоквартирний житловий будинок, розташований на вул. Варшавській, 22. Відтак, 29 квітня вказане рішення набере законної сили. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

"Рік тому забудовники будівництва зверталися до нас по цьому об’єкту на Варшавській, 22. Ми отримали інформацію з Інспекції архбудконтролю про те, що там проводиться самочинне будівництво, окрім того станом на сьогодні, враховуючи ці документи на право власності, витяги з реєстру, які нам подавали забудовники, ми не змогли встановити, чи було там захоплення комунального майна, тому що там поруч за цією адресою є також приміщення, що належать комунальній власності", — розповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

За її словами, спільно з Інспекцією архбудконтролю враховуючи той факт, що перебували несплачені штрафи в цього забудовника, питання про продовження договору оренди земельної ділянки не розглядалося на сесії, вони зверталися невчасно, в той момент, коли вже почали самочинну реконструкцію цього об’єкта.

"Зараздепартамент доволі активно спілкується з мешканцями і тими, які, на жаль, постраждали від придбання такого житла, і тими, які тільки збираються купити його. Є інформація, що там кварти продані, ймовірно зустріч відбудеться найближчим часом з людьми, які їх придбали", - додала вона.

У Львові не припиняють демонтаж скандальної багатоповерхівки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів