ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд відмінив поновлення Вусенко на посаді секретаря Луцької міськради

Верховний Суд України скасував рішення судів попередніх інстанцій щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря міської ради

Depo.
31 жовтня 2018 18:54
ФОТО: depo.ua

Верховний Суд України скасував рішення судів попередніх інстанцій щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря міської ради. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Луцьку міську раду.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що 24 жовтня Верховний Суд України скасував рішення судів І та ІІ інстанцій щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря Луцької міської ради.

Депутат міської ради Юлія Вусенко зауважила, що ще не бачила тексту рішення Верховного Суду. За її словами, його вивчить і буде приймати рішення як діяти далі.

3 лютого 2017 року помер мер Луцька Микола Романюк, відповідно його повноваження почала виконувати секретар міськради Вусенко.

15 березня 2017 міськрада вирішила припинити повноваження Вусенко без передбачених законодавством основ для цього, з порушенням процедур розгляду (питання не було включено до порядку денного, його розглянула не профільна комісія, засідання вів і рішення підписала не уповноважена людина) і порушенням порядку голосування (таємне і закрите замість відкритого й поіменного).

21 березня 2017 міськрада обрала секретарем голови фракції "Українське об'єднання патріотів" ("Укроп") Ігоря Поліщука і він став в.о. мера.

2 червня 2017 Луцький міськрайонний суд визнав недійсним відсторонення Вусенко й ухвалив відновити її в посаді, Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення першої інстанції, а також визнав недіючим і скасував рішення Луцької міськради про обрання нового секретаря - Поліщука.

За день до винесення апеляційного рішення Поліщук склав із себе повноваження секретаря й замість нього секретарем було вибрано Григорія Пустовіта ("Всеукраїнське об'єднання" "Батьківщина").

На виконання рішення апеляційного суду Луцька міська рада 2 листопада 2017 першим пунктом своєї постанови визнала своє рішення про припинення повноважень Вусенко таким, що втратило силу , а друг і третім - знову припинила її повноваження і звільнила.

27 березня Луцький міськрайонний суд визнав протиправними скасував другий і третій пункт.

При цьому в рішенні нічого не сказано про відновлення Вусенко в посаді, але її позов задоволено повністю.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube