Студент Львівської духовної семінарії УГКЦ переміг у шаховому турнірі

Кожен учасник турніру отримав запрошення на шахову партію чемпіонату світу з шахів
Depo.
4 березня 2016 20:06
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 4 березня, у Львові студенти львівських духовних семінарій взяли участь у міжконфесійному шаховому турнірі. Гра тривала 3 години у локації СoMMuna. У Львові такий захід відбувся вперше. У матчах зіграли студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Львівської духовної семінарії УАПЦ, Вищої духовної семінарії Львівської Архідієцезії РКЦ та Львівської богословської семінарії ХВЄ. Головним суддею турніру був міжнародний арбітр ФІДЕ Прохоров Олександр (м. Львів). Про це пише Depo.Львів.

Попри дух товариства і єдності кожен з учасників завзято змагався в інтелектуальній грі.

Студент Львівської духовної семінарії УГКЦ переміг у шаховому турнірі - фото 1

Захід ініціювали, щоб популяризувати цей інтелектуальний вид спорту не лише серед мирян, а й представників духовенства.

Студент Львівської духовної семінарії УГКЦ переміг у шаховому турнірі - фото 2

Результати шахового турніру:

Переможець турніру – Валерій Купчак, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ отримав у нагороду ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького. І, крім того, великій шаховий набір.

Друге місце посів Дмитро Студітський, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Призер отримав оригінальний годинник у вигляді шахової дошки із зображенням фігур.

Третім призером став Олександр Ющак, студент Львівської богословської семінарії ХВЄ і отримав у подарунок набір шахів. Ексклюзивні шахові подарунки передав семінаристам митрополит Львівської єпархії УПЦ КП владика Димитрій.

Крім того, кожен учасник турніру отримав запрошення на шахову партію чемпіонату світу з шахів, який триває зараз у Львові.

Студент Львівської духовної семінарії УГКЦ переміг у шаховому турнірі - фото 3

Як зазначають організатори, це був товариський турнір не задля визначення переможця, адже всі учасники вже є переможцями, а щоб поєднатися не лише молитовно, а й у спортивній сфері та підтримати чинну чемпіонку світу Марію Музичук, яка зараз змагається за першість з претенденткою Хоу Іфань.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: Львів, шахи