Старшокласники львівських шкіл на два тижні переходять на онлайн-навчання
Приблизно 15% учнів львівських шкіл мають ковід або підозру на нього і знаходяться на самоізоляції
- Львів
-
20 січня 2022 17:21

Динаміка захворюваності серед дітей значно збільшилась за останні п’ть днів. У мерії вирішили перевести учнів старшої школи (5-11 класи) на дистанційне навчання на наступні два тижні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
За словами чиновника, ситуація погіршується. А отже потрібно швидко реагувати на неї. Захворюваність серед дітей – росте. Так, Андрій Москаленко називає цифри – приблизно 15% учнів львівських шкіл хворіють. Вони або мають ковід, підозру на цю недугу, перебувають на самоізоляції, або хворіють на респіраторні захворювання. Тобто відвідуваність шкіл доволі низька. Динаміка серед дітей значно збільшилась за останні п’ять днів.
"Тривожною є ситуація в школах. Станом на сьогодні за результатами кількості хворих учнів і вчителів - вісім шкіл самостійно прийняли рішення перейти на дистанційне навчання. А на самоізоляції перебуває 3 618 учнів", - каже Андрій Москаленко.
Також, за його словами із 15 січня до сьогодні заповненість "ОХМАТДИТу" збільшилась з 36% до 69% (сьогодні).
"Уперше за всі попередні хвилі дітей з ковідом почали госпіталізовувати в Перше ТМО (лікарня на Орлика), оскільки динаміка поширення ковіду саме серед дітей – висока", - додав він.
Враховуючи дані показники, аби розірвати ланцюг поширення ковіду – за результатами сьогоднішнього засідання штабу оперативного реагування – буде запропоновано завтра на розгляд комісії рішення про впровадження дистанційного навчання для учнів 5-11 класів. Така ж форма навчання, а також для роботи секцій, гуртків, позашкілля, музичних та мистецьких шкіл. Тож наступні два тижні старшокласники залишаться удома.
Нагадаємо, на Львівщині різко зросла кількість хворих на COVID-19. За даними Центру здоров`я та медичної статистики Львова, за минулу добу лабораторні центри області провели 4 378 ПЛР-тестів. Відтак, 1 440 – позитивні, з них львів’ян – 763 особи.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 14:31У Львові з багатоповерхівки випав 19-річний юнак
- 11:25Працівник Львівської митниці погорів на хабарях за безперешкодне розмитнення авто
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 12:22У двох областях очікують підвищення рівня води
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Чопа (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО