Стало відомо, яку школу реорганізують у Львові

Відповідне рішення прийняли під час сесії депутати Львівської міської ради

Depo.
20 травня 2017 09:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду, у Львові реорганізують вечірню школу.

У Львові реорганізують вечірню (змінну) середню загальноосвітню школу № 28 шляхом приєднання її до загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 87.

"Реорганізувати вечірню (змінну) середню загальноосвітню школу № 28 м. Львова, засновану на комунальній формі власності, способом приєднання її до загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів № 87", - йдеться у рішенні сесії Львівської міської ради.

Як йдеться у пояснювальній записці до рішення сесії, метою прийняття ухвали є оптимізація мережі закладів освіти району на 2017-2018 н. р., забезпечення ефективного навчання учнів за вечірньою, заочною та дистанційною формами навчання, створення належних умов та покращення матеріально-технічної бази для навчання на підставі клопотання відділу освіти Галицького району управління освіти.

"Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 28 (надалі – В(З)СЗШ № 28) розташована на пл. Данила Галицького, 4 у м. Львові. У В(з)СЗШ № 28 працюють 12 учителів. У школі навчається 205 учнів в 10-12-х класах. Навчання проводиться за вечірньою та заочною формами. Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів № 87 (надалі - ЗНЗ І-ІІІ ст. № 87) розташована на вулиці Замарстинівській, 11 у м. Львові. У школі навчається 439 учнів у 17 класах денної форми навчання. Загальна потужність навчального закладу становить 560 учнів", - йдеться у пояснювальній записці.

Читайте також: У Львові дітям доведеться вчитися просто неба.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів