Стало відомо, які штами грипу вкладатимуть у ліжка львів'ян цьогоріч

Медики закликають робити профілактичне щеплення

Цієї зими на Львівщині лютуватимуть три штами гриппу. Про це повідомив Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України, пише Depo.Львів.

Йдеться про "Мічиган", "Сінгапур" і "Колорадо".

"Найнебезпечніший штам грипу, якого українцям варто остерігатись, – це штам А (Н3N2) Singapore. Даний штам наймінливіший, викликатиме більш високий рівень захворюваності та ускладнень, особливо в осіб підвищеної групи ризику. Перші ознаки захворювання даним грипом проявляються вже в перші 12-48 годин у вигляді кашлю, нежитю, характерні також, біль у грудях, нудота, діарея, сльозотеча та світлобоязнь. Ускладнення, які спричиняє даний вірус, – пневмонія, серозний менінгіт, енцефаліт, міокардит, імунодефіцитні стани", - йдеться у повідомленні.

Медики закликають робити профілактичне щеплення.

Додамо, що станом на 44-й тиждень (з 28.10 по 04.11.2018) по Львівській області захворіло на ГРВІ 8567 осіб. Показник захворюваності на ГРВІ знизився в порівнянні з минулим тижнем на 596 випадки. Інтенсивний показник захворюваності 337,6 на 100 тис. населення при епідеміологічному порозі 585,21. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 59% (захворіло дітей до 17 років - 5447 осіб). В Україні захворюваність на грип та ГРВІ перебуває на неепідемічному рівні.

Нагадаємо, що на Львівщині зросла захворюваність на грип та ГРВІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів