Стало відомо, як в аеропорті "Львів" боролись із корупцією

Прикордонники роздали антикорупційні флаєри
Depo.
9 березня 2016 23:54
ФОТО: depo.ua

9 березня у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького розпочалася акція "Стоп корупція!". Прикордонники роздавали усім пасажирам, які прибули міжнародними рейсами до Львова, антикорупційні флаєри з телефонами "гарячої лінії" Держприкордонслужби. Про це пише Depo.Львів.

На буклетах вісьмома мовами наголошується, що "хабар – кримінальний злочин".

Відтак прикордонники закликають усіх протидіяти корупційним проявам, зокрема, на державному кордоні.

Стало відомо, як в аеропорті "Львів" боролись із корупцією - фото 1

Звертаючись до пасажирів рейсів зі Стамбула та Відня начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, полковник Володимир Єгоров, закликав повідомляти про будь-які корупційні діяння прикордонників на телефон "гарячої лінії".

Стало відомо, як в аеропорті "Львів" боролись із корупцією - фото 2

"Ідея акції виходить з антикорупційної програми, яку затвердило керівництво Державної прикордонної служби України. Вона передбачає низку заходів, спрямованих на протидію втягування персоналу в корупційні прояви. Роздаючи флаєри, ми закликаємо громадян не втягувати прикордонників в це ганебне явище. Прикордонники працюють чесно і не беруть хабарів", – підкреслив Володимир Єгоров.

Стало відомо, як в аеропорті "Львів" боролись із корупцією - фото 3

За словами начальника регіонального управління у 2015 році за протиправну діяльність звільнено з військової служби 11 офіцерів, 175 сержантів та рядових. Ще 7 офіцерів та 7 сержантів понижено у посадах.

Втім, за словами Володимира Єгорова цього року зросла і кількість випадків свідомої відмови прикордонників від неправомірної вигоди. Протягом січня-лютого 2016 року задокументовано вже три відмови.

Окрім прикордонників, долучилися до акції в аеропорту і учасники вокального ансамблю "Орфей".

Стало відомо, як в аеропорті "Львів" боролись із корупцією - фото 4

За словами співаків, які українськими піснями зустрічали пасажирів міжнародних рейсів, це їх внесок в справу подолання корупції в Україні.

Зазначимо, що захід у львівському аеропорту - це початок акції на ділянці Західного регіонального управління.

Впродовж тижня подібні заходи відбудуться в усіх пунктах пропуску на західному кордоні, аби разом з громадянами спільно унеможливлювати корупційні прояви та завчасно протидіяти цьому ганебному явищу.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів