Стало відомо, скільки сміття Садового прийме кожне місто області

У Львові нарешті підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті

Depo.
21 квітня 2017 12:14
ФОТО: depo.ua

Кабінет Міністрів України у співпраці із Львівською обласною державною адміністрацією та місцевими органами самоврядування Львівщини знайшли вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів, підписавши меморандум щодо вивезення сміття між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, передає кореспондент Depo.Львів.

Сміття зі Львова возитимуть у 19 міст.

Відповідно до тексту підписаного меморандуму, львівське сміття полігони прийматимуть у такій кількості: Белз – 10 тонн на добу, Борислав - 30 тонн на добу, Броди - 20 тонн на добу, Буськ – 30 тонн на добу, Великі Мости - 10 тонн на добу, Дрогобич - 50 тонн на добу, Жидачів - 20 тонн на добу, Золочів - 30 тонн на добу, Миколаїв - 60 тонн на добу, Мостиська - 10 тонн на добу, Новояворівськ - 80 тонн на добу, Перемишляни - 19 тонн на добу, Рава-Руська - 10 тонн на добу, Радехів - 20 тонн на добу, Самбір - 70 тонн на добу, Сокаль - 30 тонн на добу, Старий Самбір - 10 тонн на добу, Стрий - 40 тонн на добу, Червоноград - 40 тонн на добу.

Раніше ми писали, що Гройсман вирішив проблему сміття Садового. Подробиці меморандуму з Садовим.

У Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика.

Також Львів Садового зустрічав туристів на Великдень сміттям і смородом.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Тим часом правоохоронці розслідують привласнення коштів, які виділялись на компенсацію вивезення ТПВ зі Львова. У Львівській обладміністрації підозрюють, що внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів