ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, іноземці яких країн найбільше працюють на Волині

В області 54 роботодавці мають дозволи на працевлаштування іноземних громадян

Depo.
12 жовтня 2017 08:43
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Волинський обласний центр зайнятості, на Волині понад півсотні роботодавців мають дозволи на працевлаштування іноземців.

В області 54 роботодавці мають дозволи на працевлаштування 79 іноземних громадян.

"За територіальною приналежністю найбільше іноземців працевлаштовані з таких країн: Туреччина (16), Польща (16), Узбекистан (6), Білорусь (5), Китай (4), Німеччина (4), інші країн світу (Литва, Лівія, Швеція, Болгарія, Грузія, Росія, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Молдова, Італія, Індія, США)", - йдеться у повідомленні.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів, що з 29 вересня набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій". Цим документом внесли зміни і до ЗУ

"Про зайнятість населення", зокрема щодо застосування праці іноземців. Тож перелік документів на отримання такого дозволу суттєво зменшився. Аби працевлаштувати іноземця, роботодавцеві необхідно подати лише чотири документи – заяву від роботодавця, копію паспорта іноземця, кольорову фотокартку іноземця та копію проекту трудового договору (контракту) з іноземцем.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів