Стало відомо, хто сьогодні зробить перший хід у Чемпіонаті світу з шахів

За правилами ФІДЕ глядачам заборонено перебувати у приміщенні, де безпосередньо змагаються шахістки
Depo.
3 березня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

У Львові триває чемпіонат світу з шахів серед жінок триває. Сьогодні у Палаці Потоцьких перший хід у грі зроблять Валерій Сушкевич, Президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, та Ярослав Грибальський, голова Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з особливими потребами. Про це пише Depo.Львів.

Змагання розпочнуться о 15:00. 

Усі десять партій матчу відбудуться у Палаці Потоцьких. Також у приміщенні Палацу для представників засобів масової інформації діє Прес-центр.

За правилами ФІДЕ глядачам заборонено перебувати у приміщенні, де безпосередньо змагаються шахістки. Тому гості мають можливість переглядати матч у сусідньому залі у режимі онлайн. Загалом переглядати матч в Палаці Потоцьких зможуть близько шістдесяти осіб одночасно.

На змаганні працюють дві студії коментаторів – україномовна та англомовна.

Коментаторами стали львівські шахісти Михайло Олексієнко, Віта Криворучко, Неллі Алексанян, Марта Літинська та Адріан Михальчишин.

Призовий фонд цього матчу, який становить 200 тисяч євро, розподіляється таким чином: 60% переможниці та 40% - гравчині, що програла після десяти основних партій; якщо переможниця визначилась після тай-брейків, тоді розподіл 55%х45%.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів