ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, хто претендує на посаду головного фіскала області

11 претендентів подали документи
Depo.
27 липня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Станом на 24 липня до ДФС України подано документи від 11 кандидатів, які бажають прийняти участь у заслуховуванні на посаду начальника начальника Головного управління ДФС у Львівській області. Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на ДФС України.

Свої документи до ДФС України подали Сергій Данілін, Віталій Дума, Богдан Комарницький, Юрій Каспрук, Ольга Ліщинська, Ігор Кондро, Віктор Горбач, Павло Фіщук, Назар Крупчак, Михайло Шайнер та Ігор Гринько.

Заслуховування кандидатів на посаду головного фіскала області відбудеться у Львові 30 липня 2015 року. У ДФС називають це заслуховування "остаточним".

Нагадаємо, ДФС України у Львівській області залишається без керівника вже більше, аніж півтора роки.

За результатами відкритого конкурсу на початку березня 2015 року перемогу здобув 31-річний юрист Маркіян Мальський, який є партнером адвокатської компанії Arzinger і сином колишнього посла України в Польщі.

Друге місце посів 57-річний керівник компанії "Сігма" т.в.о. віце-президента Львівської торгово-промислової палати Михайло Коропецький, який є креатурою "Народного Фронту", а точніше, братів Васюників. Всього в конкурсі брало участь 16 кандидатів.

Львівський бізнес позитивно відреагував на обох претендентів. Але тодішній керівник фіскальної служби не встиг призначити жодного з переможців, оскільки 23 березня Кабінет міністрів звільнив його самого.

Не поспішав це зробити і призначений 5 травня на його місце виходець із партії "Блок Петра Порошенка" Роман Насіров. Більше того, він зробив спробу призначити керівником фіскалів на Львівщині чинного керівника ДФС Івано-Франківщини Ірину Столярик.
Представлення у червні цього року зірвали львівські активісти.

Опісля керівник ДФС рекомендував на цю посаду Ігоря Кондро, проте голова Львівської ОДА Олег Синютка відмовився погоджувати кандидатуру Ігоря Кондро без відкритого конкурсу.

Більше новин про перипетії щодо призначення головного фіскала Львівщини читайте на Depo.Львів