ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо де на Львівщині найгірше готові до зими

Відстають Кам'янко-Бузький район та Борислав
Depo.
25 вересня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомяє Depo.Львів, з посиланнням на в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарія Романчука, Львівщина готова до опалювального сезону на 92%. Відстають від графіків виконання заходів з підготовки до опалювального сезону Кам'янко-Бузький і Буський райони та місто Борислав.

"Якщо у даних районах котельне та водопровідне господарства готові до опалювального сезону, то у частині підготовки житлових будівель є недопрацювання, - Вони повинні бути вирішені до 15-го жовтня. Особлива тема - Борислав, де жиловий фонд фактично не готовий до зими. Зокрема, залишаються непідготовленими внутрішньобудинкові мережі, дахи і підвальні приміщення", - сказав Романчук.

За його словами, критична ситуауція склалася у Кам'янко-Бузькому районі, де будівлі КЕЧ, котрі належать військовому відомству, абсолютно не підготовлені до опалювального сезону. Жодні роботи у даних будинках не виконуються.

Відповідно, голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив вжити невідкладних заходів та недопустити до зриву опалювального сезону в даних будинках. Крім того, керівник області доручив військовій прокуратурі з'ясувати обставини через які виникла ситуація та встановити винних.

"Одним з основних наших завданнь є підготовка до зими, зокрема це стосується системи опалення та утеплення, тому потрібно "допомогти" провести підготовку будівель КЕЧу до опалювального сезону", - сказав Синютка.

Більше новин про підготовку до опалювального сезону читайте на Depo.Львів.