Стали відомі подробиці, як у аеропорту "Львів" вимагали хабарі

Задокументовано понад 60 фактів на суму понад 10 тисяч доларів

Начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України Юрій Шеремет повідомив нові подробиці затримання хабарників на митному посту "Львів-аеропорт". Про це пише Depo.Львів.

"Співробітниками внутрішньої безпеки ДФС Украіни спільно з військовою прокуратурою Західного регіону України та ГУ БКОЗ СБ Украіни, у ході розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК Украіни, шляхом проведення негласних слідчих дій задокументовано понад 60 фактів систематичного, вимагання та одержання службовим особами митного поста "Львів-аеропорт" Львівської митниці ДФС Украіни неправомірної вигоди на загальну суму понад 10 тис. доларів США", - йдеться у повідомленні.

Стали відомі подробиці, як у аеропорті "Львів" вимагали хабарі - фото 1

За словами Шеремета, грошові кошти вимагались митниками від громадян за нестворення перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.

Стали відомі подробиці, як у аеропорті "Львів" вимагали хабарі - фото 2

"На даний час проводяться першочергові необхідні слідчі діі, тривають обшуки у службових приміщенях митного посту "Львів-аеропорт" та за місцем проживання фігурантів", - йдеться у повідомленні.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів