Стали відомі подробиці, як у аеропорту "Львів" вимагали хабарі

Задокументовано понад 60 фактів на суму понад 10 тисяч доларів
Depo.
1 березня 2016 20:45
ФОТО: depo.ua

Начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України Юрій Шеремет повідомив нові подробиці затримання хабарників на митному посту "Львів-аеропорт". Про це пише Depo.Львів.

"Співробітниками внутрішньої безпеки ДФС Украіни спільно з військовою прокуратурою Західного регіону України та ГУ БКОЗ СБ Украіни, у ході розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК Украіни, шляхом проведення негласних слідчих дій задокументовано понад 60 фактів систематичного, вимагання та одержання службовим особами митного поста "Львів-аеропорт" Львівської митниці ДФС Украіни неправомірної вигоди на загальну суму понад 10 тис. доларів США", - йдеться у повідомленні.

Стали відомі подробиці, як у аеропорті "Львів" вимагали хабарі - фото 1

За словами Шеремета, грошові кошти вимагались митниками від громадян за нестворення перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.

Стали відомі подробиці, як у аеропорті "Львів" вимагали хабарі - фото 2

"На даний час проводяться першочергові необхідні слідчі діі, тривають обшуки у службових приміщенях митного посту "Львів-аеропорт" та за місцем проживання фігурантів", - йдеться у повідомленні.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів