UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Спортсменів та тренерів Львівщини відзначили державними нагородами України

За значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року відзначили й трьох тренерів Львівщини

У Києві Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами спортсменів-переможців, призерів ІІ Європейських ігор та їх тренерів. Серед нагороджених – представники Львівщини. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Відтак, Указом Президента України №522/2019 за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м.Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України нагородили таких львів’ян:

орденом "За заслуги" II ступеня:

Станіслава Горуну - чемпіона з карате

Орденом княгині Ольги III ступеня: 

Оксану Лівач - срібну призерку з боротьби вільної,

Олену Старікову - срібну призерку з велосипедного спорту,

Юлію Ткач - чемпіонку з вільної боротьби,

Юлію Хавалджи - срібну призерку з вільної боротьби.

Медаллю "За працю і звитягу":

Павла Коростильова - бронзового призера зі стрільби кульової,

Галину Мельник - бронзову призерку з карате,

Аллу Черкасову - бронзову призерку з боротьби вільної.

За значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року відзначили й трьох тренерів Львівщини: Антона Нікуліна (тренера чемпіона з карате Станіслава Горуни та призерки  Галини Мельник),  Олександра Ткача (тренера чемпіонки з боротьби вільної Ткач Юлії) та Ореста Тичка (тренера чемпіонки з велосипедного спорту Ганни Соловей ). Тренерам присвоїли почесне звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook