UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сьогодні у Львові стартує ЛюдкевичFest

Львівський органний зал запрошує на третій фестиваль української класичної музики — ЛюдкевичFest, який триватиме з 26 по 31 жовтня

Сьогодні у Львові стартує ЛюдкевичFest…

Львівський органний зал запрошує на третій фестиваль української класичної музики — ЛюдкевичFest, який триватиме з 26 по 31 жовтня. Про це пише Depo.Львів. Натхненний постаттю композитора, дириґента, автора геніальних симфонічних полотен та неперевершених камерних творів, фестиваль по-новому відкриває українську класичну музику. Цього року лише найкращі українські виконавці, лише унікальні події.

26 жовтня — старт фестивалю ЛюдкевичFest. Відкриває ЛюдкевичFest добірка кращих квартетів ХХ століття. Три постаті української музики, які стоять на початку кожної епохи її розвитку: Борис Лятошинський, Мирослав Скорик, Олександр Козаренко. Три камерні твори композиторів, написані для струнного квартету. Три погляди на камерну українську музику.

27 жовтня у стінах Львівського органного залу виступить піаніст, який надає особливу увагу виконанню української музики ХХ-XXI століть. Композитор, який працює у жанрах симфонічної, оперної, балетної, хорової, камерно-інструментальної, вокальної та театральної музики. Олександр Козаренко запрошує на годину цілковитого музичного щастя. На фортепіанному речиталі звучатиме музика українського генія ХХ століття Бориса Лятошинського.

Українська музика вписана в світовий культурний простір. Чудова музична компанія у виконанні львівських музикантів: відомого віолончеліста Ярослава Мигаля, скрипаля Петра Тітяєва та піаністки Анастасії Бойко. Відкрити українську музику по-новому можна буде 28 жовтня.

Немає нічого ближчого, ніж своя пісня. Микола Колесса зумів огранити народні пісні у діаманти українських солоспівів. Заслужена артистка України Наталія Дитюк у фортепіанному супроводі Олени Владиславської виконають найкращі вокальні твори Миколи Колесси. У програмі обробки українських народних пісень, а також пісні на слова Лесі Українки та японського поета Ісікава Такубоку в українському перекладі Богдана Стельмаха.

Яскравим завершенням третього фестивалю української класичної музики стане скрипковий концерт Станіслава Людкевича — зразок пізньої романтики, що в інших обставинах та в інші часи одразу посів би гідне місце в репертуарі багатьох оркестрів. Про історію, особливості твору, стилю, музичних засобів розповідає Іван Остапович. Солює віртуозний скрипаль Адріан Боднар. Концерт-лекція відбудеться 31 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"