ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Сміття Садового становить загрозу для життя львів'ян, - міністр

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун приїхала у Львів

Depo.
20 червня 2017 16:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівська міськрада, до Львова з робочим візитом прибула в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Супрун поспілкувалась з журналістами щодо загроз спалахів захворювань серед містян через тривале накопичення відходів у Львові при значному підвищенні температури повітря. Вона запевнила, що особисто ще раз поінформує і Прем'єр-міністра, і Кабінет Міністрів України про дуже високий ризик виникнення захворювань у Львові.

"Державна установа "Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" надала результати проведених лабораторних досліджень грунту на мікробіологічні показники проби, які були відібрані 22.05.2017 року в Личаківському та Шевченківському районах міста Львова. За мікробіологічними показниками відібраний грун є сильно забрудненим. Це велика проблема, тому що воно може піти у воду. І коли мухи перелітають з того грунту на нашу їжу – то ми її їмо і тоді є багато захворювань. Влітку ми бачимо, скільки є мух, ми тепер переживаємо, бо є щурі, які можуть інфікувати наших людей", - розповіла Супрун.

Нагадаємо, люди Садового на Львівщині відмовились від його сміття.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів