ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скільки беруть доценти "Львівської політехніки" за захист дипломної роботи

Викладач отримав неправомірну вигоду від студента університету за сприяння у підготовці, написанні та захисті дипломної роботи, успішному стажуванні та складанні екзамену

Depo.
12 січня 2018 09:36
ФОТО: depo.ua

Cлідчі поліції спільно з представниками Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 затримали під час отримання хабара у 370 доларів доцента національного університету "Львівська Політехніка". Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Varta 1".

У прокуратурі Львівської області підтвердили факт затримання.

Викладач отримав неправомірну вигоду від студента університету за сприяння у підготовці, написанні та захисті дипломної роботи, успішному стажуванні та складанні екзамену.

За даними "Varta 1", йдеться про одного з доцентів кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки Інституту інженерної механіки та транспорту.

Затримання відбулося у робочому кабінеті навчального закладу по вул. С. Бандери, 12 у ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого 5 січня 2018 року за ч. 3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, на Львівщині СБУ затримала на хабарі слідчого поліції.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів