UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Схему руху автобусного маршруту № 28 планують змінити

На ділянці від АС-2 до вул. Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами № 1а і № 53

На розгляд виконавчого комітету ЛМР готують проект рішення про зміну схеми руху автобусного маршруту № 28.  Про це пише Depo.Львів. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пропозицію про коригування схеми було напрацьовано під час спільної наради з представниками управління транспорту, депутатами ЛМР, перевізниками та представниками мешканців смт. Рудно.

"Питання щодо роботи автобусного маршрут № 28 ми обговорювали з мешканцями й депутатським корпусом. Зараз він курсує від Старого Рудно до АС-2. На ділянці від АС-2 до вул. Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами № 1а і № 53. Тому маршрут № 28 на цій ділянці є збитковим.

Учора, під час наради щодо роботи маршруту № 28, було висунуто пропозицію, щоб цей маршрут скоротити до ТЦ "Форум". Тобто кількість автобусів не змінюється — залишиться 8 одиниць, лише курсуватимуть вони від Старого Рудно до ТЦ "Форум". Завдяки цьому зменшиться інтервал руху між автобусами — він має становити 13 хв, і маршрут мав би перестати бути збитковим, адже не буде дублювання.

Далі, впродовж місяця ми, спільно з мешканцями, будемо аналізувати роботу маршруту № 28 за новою схемою", — повідомила Ірина Маруняк.

Для впровадження нової схеми руху автобусного маршруту № 28, за словами Ірини Маруняк, готують на 17 січня відповідний проект рішення виконавчого комітету ЛМР. Після погодження виконавчим комітетом, нову схему необхідно буде погодити в поліції.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"