ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Симфонічний оркестр "ІNSO-Львів" їде у Одесу

Львів'яни везуть одеситам твори Івасюка і Білозіра
Depo.
30 липня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

5 серпня на сцені Одеської опери відбудеться черговий етап унікального проекту "Битва оркестрів". Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на прес-службу львівського оркестру.

На один вечір легендарна оперна сцена перетвориться на музичний ринг, на якому у двобої зійдуться Академічний молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів" (художній керівник - Мирослав Скорик) і Одеський симфонічний оркестр "Hardy Orchestra".

Щоб достойно "взути" одеситів, львівські оркестранти разом із іменитими солістами - скрипалем-віртуозом Олександром Божиком і співачками Оксаною Мухою та Оленою Корнєєвою щоденно репетирують перед відповідальним поєдинком.

Через кілька місяців, у жовтні, відбудеться битва у відповідь: одеські музиканти приїдуть до Львова, аби помірятися творчими силами з оркестром "INSO-Львів" на сцені Львівської опери.

Проект "Битва Оркестрів" - унікальний не тільки для України, а й для світу. Він стартував навесні цього року в Одесі.

Першими у музичному двобої зустрілися оркестри з Одеси ("Hardy Orchestra") та Харкова ("Віртуози Слобожанщини").

Цими днями до цього масштабного творчого задуму приєднується оркестр зі Львова - "INSO-Львів".

Водночас організатори "Битви" ведуть переговори із оркестрами з Дніпропетровська, Києва, Полтави, Миколаєва, Івано-Франківська та Запоріжжя.

Завершиться перший сезон "Битви оркестрів" наприкінці 2015-го - на початку 2016-го. Колектив, який зуміє вибороти перше місце, отримає грошовий приз у розмірі 100 тисяч гривень. Володарям срібла запишуть студійний альбом. А оркестру, який посяде третю сходинку, забезпечать професійну зйомку концерту або кліпу.

Цей проект цікавий ще й тим, що має на меті охопити всю територію України - від Заходу до Сходу, від Півдня до Півночі.

Симфонічний оркестр "INSO-Львів" готує на "Битву оркестрів" у Одесі понад 15 творів.

Музичний поєдинок проходить у трьох тематичних блоках: "Авторські твори", "Українські народні і сучасні хіти" та "Світові суперхіти".

Зокрема, на розсуд одеської публіки львів'яни запропонують твори класиків Штрауса та Брамса, знаменитих українців Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра і Мирослава Скорика, а також хіти із репертуарів Вітні Хьюстон та Тіни Тернер.

Більше новин про культурне життя Львова та Одеси читайте на Depo.Львів