Санкарі Львівщини стартували на Кубку світу

У місті Інсбрук, що в Австрії, цими вихідними  відбувся перший етап розіграшу Кубку світу з санного спорту

Санкарі Львівщини стартували на Кубку св…

У місті Інсбрук, що в Австрії, цими вихідними  відбувся перший етап розіграшу Кубку світу з санного спорту. У командній естафеті санкарі Львівщини Олена Смага, Антон Дукач, Ігор Стахів та Андрій Лисецький фінішували шостими.

Про це інформують в управлінні спорту та фізичної культури Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

У змаганнях на одномісних санях серед чоловіків представник Львівщини Антон Дукач  фінішував 21-м, а Олена Смага  серед жінок 27-ю. Ігор Стахів  та Андрій Лисецький посіли 15 місце у змаганнях на двомісних санях та 14 місце в спринті.

Зазначимо, що змагання відбудуться 9 етапів. Відтак, розігруватимуть медалі у змаганнях на одномісних санях, двомісних санях, у шести командних естафетах та трьох спринтерських гонках.

Наступні етапи проходитимуть не тільки в Австрії, а й у Німеччині, Латвії та Китаї. Наступний  - відбудеться у грудні в Німеччині.

Збірна команда Львівщини з плавання позмагається за золото Чемпіонату України.