ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садового офіційно висунули кандидатом у мери Львова

Депутатами міськради хочуть стати чинні чиновники
Depo.
23 вересня 2015 09:09
ФОТО: depo.ua

Партія "Самопоміч" висуває 64 кандидати у депутати Львівської міської ради, кандидатів у Винниківську міську, Рудненську та Брюховецьку селищні ради, а також кандидатів на міського голову Винників та селищного голову Рудного. Про це пише Depo.Львів.

Найбільше кандидатів у ради партія висунула саме у рідній Львівській області. Тут "Самопоміч" висуває кандидатури у всіх районних та міських радах та підтримує 8 претендентів на мери, серед яких і лідер партії, чинний міський голова Львова Андрій Садовий.

Саме Андрій Садовий очолить список до міської ради. Окрім чинного мера, команду політичної сили представлятимуть ще 64 кандидати, тож партія матиме представників у всіх міських округах.

"Представляти інтереси громади Львова будуть успішні службовці апарату Львівської міської ради, які не один рік вдосконалювали та змінювали місто. Наприклад, Ірина Маруняк зуміла змінити обличчя Сихова, Олег Береза запустив львівські трамваї новими коліями, Олег Шмід перетворив Львів на велосипедний центр України, а Вікторія Довжик зробила львівських товаровиробників конкурентоспроможними та відомими", - переконані у партії мера Львова.

Раніше ми повідомляли, що у мери Львова висунули Дмитра Добродомова та Ігоря Зінкевича.

Більше новин про кандидатів від "Самопомочі" читайте на Depo.Львів.