ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садовий зробить ремонт зв'язковій Шухевича

З міського бюджету Львова виділять кошти для облаштування квартири, яку придбали для зв'язкової УПА Ольги Ільків

Depo.
7 грудня 2017 12:54
ФОТО: depo.ua

Як повідомила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, з міського бюджету Львова виділять 137 тис. грн., як матеріальну допомогу зв'язковій Романа Шухевича – Ользі Ільків, для облаштування квартири, яку її придбали цього року. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду.

"Цього року за кошти міського і обласного бюджетів було придбано квартиру для зв'язкової Романа Шухевича Ольги Ільків. Також передбачено виділити з міського і обласного бюджетів кошти Ользі Ільків для проведення ремонтних робіт в цій квартирі. Ці кошти будуть виділені пані Ільків як матеріальна допомога, у розмірі 274 тис. грн.: 137 тис. грн з міського бюджету і 137 тис. грн з бюджету області.

Відповідно, зараз у проекті бюджету Львова на 2018 р., який розглядається на сесії міської ради, вже передбачено кошти в сумі 137 тис. грн. як матеріальна допомога для Ольги Ільків. А два тижні тому міський голова Львова звернувся до Львівської Обласної Держадміністрації з листом-проханням долучитися і виділити половину коштів для проведення ремонтних робіт в даній квартирі",- зазначила директор департаменту житлового господарства й інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Нагадаємо, ухвалою Львівської міської ради від 27.04.2017 року № 1876 "Про внесення змін до переліку об'єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету м. Львова" було передбачено кошти в сумі 400 000 грн для придбання житла Ользі Ільків. Рішенням Львівської обласної ради № 421 від 25.04.2017 року "Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік" було передбачено виділення 400 000 грн для співфінансування придбання житла для зв'язкової Шухевича Ольги Ільків.

Садовий поклав на депозит 40 млн грн.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів