ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садовий вирішив тримати гроші у державних банках

Обслуговування коштів міського бюджету Львова у частині бюджету розвитку здійснюватиметься в установах банків державного сектору

Depo.
7 грудня 2017 12:25
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу "Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2018 році". За відповідне рішення проголосувало 36 народних обранців.

"Відповідно до Бюджетного кодексу України надано право за рішенням місцевої ради здійснювати обслуговування коштів місцевих бюджетів в установах банків державного сектору. Обслуговування коштів у банках здійснюється на підставі договору, що укладається між банком та місцевим фінансовим органом або розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів за умови прийняття місцевою радою відповідного рішення. Таке рішення приймається до 25 грудня року, що передує плановому, і протягом такого періоду не змінюється.

У 2018 році пропонується здійснювати обслуговування в установах банків державного сектору коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ за рішенням керівника установи", - доповіла Ліна Миколаїв, в.о. директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Згідно прийнятої ухвали у 2018 році обслуговування коштів міського бюджету м. Львова буде здійснюватися в установах банків державного сектору:

- у частині бюджету розвитку, у тому числі за рахунок коштів, що передаються із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку);

- у частині власних надходжень бюджетних установ за рішенням керівника установи.

Відповідно виконавчому комітету доручено визначити за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету установу банку державного сектору для обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ.

Нагадаємо, Садовий поклав на депозит 40 млн грн.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів