UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Садовий виділив силовикам сім квартир у Львові

Львівська міськрада 9 лютого уже надала чотири квартири прокуратурі Львівської області

Виконавчий комітет Львівської міської ради виділив службовцям Служби зовнішньої розвідки України, Західного територіального управління Національної гвардії України та військової прокуратури Західного регіону квартири у Львові. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відтак згідно рішення № 179 квартири 6, 18, 29, 32 на вул. І. Рубчака, 21-Б набувають статусу службових, і переходять до розпорядження Західного територіального управління Національної гвардії України.

Згідно рішення 178 квартира № 41 на вул. Медової Печери, 40 також набуває статусу службової і закріплюється за Службою зовнішньої розвідки України.

Згідно рішення 180, ще дві квартири на Сихові переходять у розпорядження військової прокуратури. За цим рішенням квартирам № 129, 135 на просп. Червоної Калини, 58-Б надається статус службових, і закріплюються вони за військовою прокуратурою Західного регіону.

Нагадаємо, Львівська міськрада 9 лютого уже надали чотири квартири у Львові, на просп. Червоної Калини, 58-А, надали прокуратурі Львівської області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook