ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Садовий таки хоче передати гроші росіянам

Громадські активісти обурені намірами Андрія Садового будь-яким шляхом передати кошти з міського бюджету російському олігарху

Depo.
15 лютого 2018 13:48
ФОТО: depo.ua

Під час сесії Львівської міської ради депутати планують розглянути питання Львівського автобусного заводу. Відповідне питання про приватизацію ЛАЗу внесено в порядок денний дев'ятим питанням. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Леополіс".

Водночас громадські активісти обурені намірами Андрія Садового будь-яким шляхом передати кошти з міського бюджету російському олігарху.

"Відбувається лише підміна понять – Садовий не зміг передати кошти Ігорю Чуркіну шляхом повернення боргу, тож тепер він вирішив передати кошти з бюджету шляхом викупу заводу", – зазначає Іван Спринський, керівник ГО "Рабів до раю не пускають".

Він також наголосив, що Андрій Садовий жодного разу не ініціював перед урядом питання націоналізації підприємства будь-яким передбаченим законом методом.

"Вносячи у порядок денний сесії Львівської міської ради питання приватизації ЛАЗу, Андрій Садовий по-перше легітимізовує процес приватизації, по-друге надалі не відмовляється від питання фінансування проросійських сил", – наголошує Іван Спринський.

Активіст зазначає, що передача грошей російському олігарху неприпустима. "Ми просимо міського голову одуматись. Правоохоронні органи та Служба безпеки України також повинна належним чином відреагувати на цю ситуацію, – зазначає Іван Спринський.

Окрім того, за його словами, громадськість звернеться до міського голови з проханням проявити свою проукраїнську позицію та затвердити питання використання червоно-чорного прапора під час урочистостей в місті.

"Ми віримо, що наш мер проукраїнський, тому запропонуємо завтра, щоб він став ініціатором затвердження на сесії обов'язкового піднімання на всі свята, відзначення та офіційні дати червоно-чорного прапора поруч з державним та негайно замовити необхідну кількість таких прапорів для кожної вулиці Львова", – додав Іван Спринський.

Нагадаємо, вже кілька років місто має невиплачений борг за придбані у 2009-2010 роках автобуси Львівського автобусного заводу. Місто винне ТзОВ "Оптимум Фактор", яке отримало від ТзОВ "Львівські автобусні заводи" право вимоги боргу, близько двох десятків мільйонів гривень. Ще близько десяти мільйонів гривень складають виконавчий збір і штрафні санкції. З цієї суми понад 2 мільйони гривень – це борг перед працівниками ЛАЗу із заробітної плати. Така ж сума боргу за воду та газ в гуртожитках, де мешкають працівники заводу.

Ще минулого року на сесії депутати повідомляли, що однією зі співвласників ТОВ "Оптимум Фактор" є дружина Чуркіна – Таїсія Саніна.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube