Садовий обіцяє потішити львівських школярів

У Львові триває "Е-освіта"

Depo.
16 лютого 2017 19:51
ФОТО: depo.ua

У приміщенні SoftServe, що на вул. Садовій, 2а, триває конференція "Е-освіта". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛМР.

В місті розпочинається цикл навчань для вчителів, де будуть говорити про нові підходи до уроків, використання новітніх технологій в шкільній освіті. Навчання проводитимуться раз в місяць для вчителів 20 шкіл міста Львова, де є мультиборди, і ще 20 шкіл, куди їх закуплять.

Вчителі інформатики, фізики, біології, хімії та інших навчальних дисциплін будуть спільно розпрацьовувати програми якісного та цікавого подання матеріалу учням шкіл з допомогою сучасних інформаційних технологій. Як розповів під час вітального слова міський голова Львова Андрій Садовий, цього року сучасні мультиборди та кабінети фізики мають закупити для усіх шкіл міста.

"Ми живемо у світі, який змінюється щодня. Важко спрогнозувати, що буде завтра. Ми усі бачимо, яка ситуація у навколишніх країнах. Німеччина говорить про брак людей, Польща потребує 5 млн працівників. Коли для українців відкриваються можливості дуже якісні щодо зарплати, квартир тощо. В сьогоднішньому світі дуже важливі є знання, навики. Від освіти залежить дуже багато. Те, що було 10-20 років тому – це історія. Сьогодні все змінюється. Наше завдання – давати дітям такий рівень знань, щоб вони були готові до життя у цьому світі", - вважає мер Львова.

Він також розповів, що минулого року влада міста провела експеримент: закупили певну кількість мультибордів найбільш високого класу.

"Зараз відбувся тендер і ми ще для 19 шкіл закуповуємо обладнання і до кінця цього року хочемо, щоб кожна школа міста Львова мала цей сучасний мультиборд і кабінети фізики. Оснащення наших шкіл сучасним обладнанням – це той базовий рівень. Якщо на державному рівні буде прийнято рішення, що ми основою робимо освіту і ми пройдемо цю дорогу, тільки на десятий рік можна буде сказати, що розпочались зміни. Інвестиції в людину, в дитину. Велике прохання до вас – відчувати свою персональну відповідальність за майбутнє нашого міста, працювати над собою. Мене цікавить, щоб ви сьогодні були кращі, ніж вчора, а завтра ви маєте бути кращі, ніж сьогодні. Знання і вміння жити у сучасному світі – головне", - зазначив Андрій Садовий.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів