Садовий назвав умови для союзу з Саакашвілі

Мер Львова дав інтерв'ю російській газеті

Depo.
14 вересня 2017 10:51
ФОТО: depo.ua
Садовий назвав умови для союзу з Саакашвілі

Як повідомляє Depo.Львів мер Львова Андрій Садовий допустив можливість створення спільного політичного проекту з колишнім губернатором Одеської області, екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Про це Садовий розповів "Газеті.Ru".

"Не забувайте, що я мер Львова, моє місце в цьому місті, мені його довірили городяни. Тому спільний політичний проект з Саакашвілі я не планую. Як лідер партії "Самопоміч" я не виключаю виникнення такого проекту спільних, скоординованих дій. Особливо, якщо будуть призначені дострокові вибори до Верховної Ради. Така ймовірність в політиці завжди має місце", - заявив він.

На питання, чому мер Львова підтримав Саакашвілі 10 вересня, коли той в оточенні прихильників прорвав прикордонний кордом на польсько-українському кордоні, Садовий заявив: "Саакашвілі, як і будь-який інший громадянин України, просто реалізував своє право захищати свої конституційні права, якщо вони порушуються ".

"Справа тут не в особистості власне Саакашвілі. Я підтримав би будь-якого українця, що потребує захисту цивільних прав", - додав він.

Також в бесіді з російським ЗМІ мер Львова наголосив, що законність дій Саакашвілі на кордоні повинен вирішити суд. Слухання починаються 18 вересня.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пункті "Шегині".

Під час інциденту з проривом кордону 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів