UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Садовий хоче навести лад із птахами у Львові

За словами мера Львова, будь-яка птаха, яка злітає з будинку, може стати причиною аварійної ситуації для літака

Садовий хоче навести лад із птахами у Ль…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Мерія Львова спільно з керівництвом аеропорту та компаній, що здійснюють вивезення ТПВ, опрацьовує питання безпеки летовища і скупчення птахів неподалік.

"Важливо, щоб мінімізувати ризики, бо будь-яка птаха, яка злітає з будинку, може стати причиною аварійної ситуації для літака. Міська перевантажувальна станція знаходиться на віддалі 2,5 км, там є щоденна і якісна робота, проблем там нема. Є компанія "АВЕ", яка має свою перевантажувальну станцію, ми вже разів 7 переносили їм термін. Вони повинні свою перевантажувальну станцію розмістити на території області, бо вони обслуговують навколишні містечка. Там має бути порядок і там не повинно бути жодних птахів. Якщо вони цього будуть дотримуватись, то ми мінімізуємо будь-які ризики. Важливо також, щоб летовище закупило сучасне обладнання, щоб вони закупили прилади, які відлякують тварин, бо сьогодні в світі створені прекрасні ноу-хау, які треба впроваджувати у Львові", –розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, у світі є багато летовищ, де будинки розташовані ще ближче.

"Проблем тут жодних нема, навпаки, це додатковий плюс, що аеропорт знаходиться саме у місті. Це велика перевага міста, бо сьогодні виграють ті міста, які мають кращі конкурентні плюси, а Львів їх має, бо летовище — це один з основних якорів", – зазначив Садовий.

Зазначимо, що національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами в серпні 2019 року зафіксувало збільшення випадків зіткнення літаків з птахами у аеропорту "Львів". Протягом місяця у львівському аеропорту сталося вісім інцидентів. При тім, що загалом у серпні в українських аеропортах було зафіксовано дев'ять таких випадків.

Нагадаємо, які авіарейси відкриють зі Львова у 2019 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook