ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі обіцяє, що уже з понеділка Одеська митниця працюватиме по-новому

Львівщина і Одещина виступатимуть єдиним фронтом у боротьбі з корупцією на митницях
Depo.
17 жовтня 2015 21:27
ФОТО: depo.ua

Уже з понеділка Одеська митниця працюватиме по-новому. А коли митницю буде повністю комп'ютеризовано, то узагалі усе зміниться. Адже комп’ютер набагато чесніший ніж "професійний" митник". Про це на брифінгу у Львові заявив голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, пише Depo.Львів.

Коментуючи журналістам ситуацію на Одеській митниці, Міхеіл Саакашвілі заявив: "Я не прийшов потоки розподіляти, я прийшов закривати потоки. Все дуже просто. Ми хочемо щось хороше зробити для країни".

Загалом Львівщина і Одещина виступатимуть єдиним фронтом у боротьбі з корупцією на митницях, додає голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Президент України Петро Порошенко задав чіткий курс на оновлення кадрів, - повідомив Олег Синютка. – Ми його дотримуємося і це дає результат. Зокрема, на Львівщині щомісяця затримуються на хабарі митники. І одразу у вересні в області доходи від митниці перевершили індикативні плани на 123 мільйони гривень. Так що ті, хто сьогодні нечистий на руку і попадаються на хабарництві, обов’язково сидітимуть в тюрмі".

Більше новин про візит Саакашвілі до Львова читайте на Depo.Львів.