Російські приміщення у Львові чекає перевірка

Депутати Львівської облради запропонували перекласти власні назви російських товариств на українську мову
Depo.
1 березня 2016 18:23
ФОТО: depo.ua

Депутати Львівської обласної ради проведуть розслідування стосовно правомірності користування комунальним приміщенням за адресою вул. В. Короленка, 1а у Львові. Створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання ініціювала фракція "Об’єднання "Самопоміч". Про це пише Depo.Львів.

Будівля на вул. Короленка, 1а – це приміщення у центрі Львова загальною площею 380 кв. м. У 1990 році його було передано "Товариству друзів російської і української культур ім. О. Пушкіна".

Сьогодні ним користуються Львівська міська організація "Російське товариство ім. О. Пушкіна", організації "Землячество ленинградцев во Львове "Питер-клуб" та "Львовское православное епархиальное Братство трезвения "Метанойя", з якими Львівська обласна рада не має жодних юридичних та договірних зобов’язань.

"Це досить великий будинок, яким впродовж останніх років користуються організації абсолютно без належних правових підстав, – розповіла Інна Свистун, голова фракції "Об’єднання "Самопоміч". – І ні з боку влади, ні з боку відповідальних осіб, які здійснюють нагляд за майном у Львівській області, не було зроблено відповідних кроків до приведення цієї ситуації в належне правове поле. І, відповідно, бюджет області недоотримував кошти за користування цим приміщенням. Тому ми хочемо цю ситуацію дослідити і привести її до належного стану".

До складу тимчасової контрольної комісії увійдуть представники дев’ятьох фракцій ЛОР, представники громадськості та правоохоронних органів. Звіт комісії депутати заслухають на сесії Львівської обласної ради.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів