UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рівненська облрада збереться на сесію

82 питання – на розгляд сесії обласної ради

Відбулося засідання президії обласної ради.  Про це Depo.Львів повідомили у Рівненській облраді. На ньому депутати затвердили перелік питань, які будуть винесені на розгляд сесії.

 Два питання члени президії зняли на доопрацювання. Зокрема, Про створення комунального закладу «Пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради та Про перейменування комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради.

Крім того, не погодили включити до порядку денного питання Про звернення Рівненської обласної ради до Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України №9518 та №9519.

Натомість президія додатково винесла на сесію два питання: Про програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2019-2022 роки та Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України щодо затягування реєстрації єпархії православної церкви України (ПЦУ) Міністерством культури України.

Нагадаємо, пленарне засідання 25 сесії обласної ради відбудеться в п’ятницю, 15 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook