Районами Львівщини мандруватимуть сільськогосподарські ярмарки

У четвер, 10 березня, у місті Бібрка Перемишлянського району на площі Національного відродження відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції
Depo.
10 березня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

У четвер, 10 березня, у місті Бібрка Перемишлянського району на площі Національного відродження відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції "Добрі традиції Галичини".

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз.

За її словами, свою продукцію на Перемишлянщині представлять сільськогосподарські підприємства, підприємства харчової промисловості, фермерські господарства, кооперативи, суб’єкти малого підприємства.

"Мешканці та гості Бібрки зможуть придбати сільськогосподарську продукцію та харчові вироби найвищого ґатунку. Це і м’ясні вироби, риба, продукти бджільництва, овочі, хлібобулочні вироби, декоративний посуд, - зазначила Наталія Хмиз. - Також на справжніх господарів чекає широкий вибір саджанців та насіння. На ярмарку можна придбати поросят, курей-бройлерів".

Після Перемишлянщини ярмарок помандрує на Мостищину.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів