Прокуратура скасувала ще одну незаконну реєстрацію права власності на нерухоме майно у Львові

Прокурор вимагав скасувати рішення реєстратора щодо вказаного нерухомого майна, а також визнати недійсними договори купівлі-продаж

Під час здійснення представницької діяльності Львівською місцевою прокуратурою №2 виявлено факт незаконної реєстрації права власності на нерухоме майно на вулиці Шараневича, 5 у Львові. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Так, керівник місцевої прокуратури звернувся до Залізничного районного суду м. Львова із позовом у інтересах держави (в особі Львівської міської ради, Залізничної районної адміністрації, Інспекції ДАБК у м. Львові) до двох фізичних осіб та Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки".

Прокурор вимагав скасувати рішення реєстратора щодо вказаного нерухомого майна, а також визнати недійсними договори купівлі-продажу.

Як було встановлено, на підставі рішення Залізничного районного суду м. Львова ще у 2011 році за відповідачем зареєстровано право власності на оспорювану будівлю, яку згодом громадянин відчужив іншій особі.

Проте, цьогоріч у лютому, Залізничний районний суд м.Львова не підтримав позицію прокуратури.

А тому, органи прокуратури звернулись до суду апеляційної інстанції, який у вересні цього року задоволив усі позовні вимоги.

Відтак, на підставі судового рішення до державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування незаконної реєстрації права власності на будівлю у м. Львові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів